ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Událost
09. února, 2024

PERSPEKTIVY: Konference podnikatelek Zlínského kraje

Být ženou a podnikat je občas pořádná jízda. Ať už zkušeně proplouváte byznysovým rybníčkem, nebo se teprve rozcvičujete v podpalubí, přijďte nabrat svěží vítr do plachet na jedinečnou konferenci podnikatelek Zlínského kraje. Čeká vás pořádná smršť inspirace a sdílení rozmanitých perspektiv, které vám otevřou nové obzory.

– Podpora, inspirace, sdílení a vzdělávání 

Co je nejdůležitější při rozjezdu podnikání? Jak ustát růst a rozvoj? Co je klíčem k dlouhodobé stabilitě? Žasněte nad nabitým programem a seznamte se s našimi hosty.

Kromě panelových diskuzí se můžete těšit na řízený i neřízený networking nebo informační hotspoty s možností praktických rychlokonzultací, které vás popostrčí na cestě k vašim podnikatelským snům.

Za 10 let fungování Klubu podnikatelek ze Zlínska, který konferenci zastřešuje, jsme si totiž nesčetněkrát ověřily, že je spolupráce a podpora mnohem lepším motorem než konkurenční rivalita.

– Jste na stejné vlně? 

Pak si nenechte uplavat svou vstupenku a zakotvěte v pátek 9. února 2024 ve zlínském TIC. Těšíme se na vás!

Organizátor

Konferenci pořádá nezisková organizace IdeaZone, z.s., realizátor projektu Klub podnikatelek ze Zlínska. TIC Zlín je partnerem konference.

Zjistit víc ->
Pátek 09. února 2024
14.00 — 19.00
TIC Zlín, 23. budova, Vavrečkova 5262, Zlín, prezentační sál 4. NP