ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Událost
22. listopadu, 2023

Konzultační den pro firmy a podnikatele ze Zlínského kraje

Poradíme Vám s aktuální nabídkou dotačních titulů a dalších možností veřejné podpory. Regionální kancelář TA ČR, agentury CzechInvest pro Zlínský kraj, Agentury pro podnikání a inovace a Technologické inovační centrum si Vás dovolují pozvat na konzultační den pro firmy a podnikatele. Formou individuálních konzultací budete moci prodiskutovat možnosti veřejné podpory, aktuálních potřeb i budoucích záměrů Vaší firmy.

K dispozici Vám budou zástupci následujících organizací:

  • TA ČR – Technologická agentura ČR – agentura zastřešující programy na podporu aplikovaného výzkumu a vývoje
  • CzechInvest – agentura pro podporu podnikání a investic – podpora startupů (Technologická inkubace), investiční pobídky, podpora malých a středních podniků, podnikatelské nemovitosti a brownfieldy, zvýhodněné úvěry od NRB aj.
  • CzechTrade – agentura pro podporu exportu – účast na zahraničních veletrzích, individuální služby, exportní vzdělávání aj.
  • API – možnost získání finančních prostředků z evropských strukturálních fondů (OP TAK), konzultace stávajících projektů, posouzení přijatelnosti podnik. záměrů pro získání dotační podpory.
  • TIC – přímá podpora firem prostřednictvím sdílených expertů v programech Platinn a Creatinn, možnost zapojení do eDIH a služeb, jako jsou digitalizace firem, kybernetická bezpečnost a AI.
Registruj se -> Zjistit víc ->
Středa 22. listopadu 2023
13.00 — 17.00
TIC Zlín, 23. budova, Vavrečkova 5262, Zlín