ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Událost
30. září, 2020

BUSINESS SHAKER – #10 Duševní vlastnictví jako akcelerátor růstu

Máš jedinečnou technologii a zajímá tě, jak ji patentovat? Chceš vědět, jak efektivně uplatnit duševní vlastnictví k rozvoji svých podnikatelských aktivit?

Přijď na náš workshop, na kterém se dozvíš, nejen základní pojmy duševního vlastnictví, ale i jak využít jeho potenciál ve svém podnikání. Získáš cenné rady, které ti pomohou správně nastavit strategii duševního vlastnictví a zpeněžit tak svou technologii vhodným způsobem.

Workshop se koná 30. září 2020 online od 15:30 hodin.

Program:

  • Objasníme roli duševního vlastnictví při uvádění produktu na trh a při tvorbě hodnoty podnikání.
  • Prozradíme nejčastější mýty a chyby v souvislosti se strategií duševního vlastnictví.
  • Ukážeme funkci patentu jako tržního monopolu.
  • Představíme různé způsoby komercializace duševního vlastnictví.
  • Vysvětlíme proces externí inovace neboli akvizice cizího know-how.

Kdo workshop povede?

Liliana Berezkinová vedla sedm let nanotechnologický startup Nanopharma, pro který vytvořila obchodní model, portfolio duševního vlastnictví a získala řadu B2B strategických partnerů včetně globálních lídrů z oborů výroby, potravinářství a biotechnologií. Nyní vede poradenskou firmu Pipette & Chart a pomáhá výzkumně-vývojovým firmám dostat se z laboratoře na mezinárodní B2B trhy. Jako mentorka pomáhá startupům identifikovat nové příležitosti a inovace, vytvořit kvalitní B2B prezentace, ověřit technologii v praxi a vést a motivovat tým.

Business Shaker

Budoucnost je ve Tvých rukou, tak si namíchej ingredience workshopů, na které máš chuť a posuň svůj byznys opět o level výš.

Business Shaker je série bezplatných workshopů, na nichž zkušení mentoři radí, jak se vypořádat s problémy, které mohou potkat každého podnikatele, a pomáhají posouvat byznys kupředu. Přijď získat odpovědi i na tvé otázky! Kapacita je vždy omezená, nemusíš se proto bát vydýchaného vzduchu a nedostatku prostoru pro vlastní iniciativu.

Registrace

Workshop je určený podnikatelům a inovativním startupům, kteří chtějí získat inspiraci, cenné rady a posunout svůj byznys dále. Registrovat se můžete ZDE

 

Zdroj: CzechInvest.org

Středa 30. září 2020
15.30 — 17.30
Online seminář