ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Událost
06. prosince, 2023

TIC TALK: Cesta k prvnímu milionu

Neformální, uvolněná diskuze o tom, že i cesty těch nejúspěšnějších byly (a možná stále jsou) lemovány pády i faily, obtížnými momenty a ještě těžšími rozhodnutími. Povídat si ale budeme i o radostných okamžicích, prvních krocích, očekáváních, podnikatelském mindsetu i změnách, které „po cestě“ neminou žádný projekt.
O tom všem přijdou povídat a inspirovat (nejen) mladé začínající podnikatele už 6. 12. 2023.
  • Martin Bernátek, zakladatel huňatého e-shopu Ovečkárna.cz, ze kterého během pár let udělal jeden z 50 nejrychleji rostoucích byznysů střední Evropy.
  • Ruslan Trenýrkárna Skopal, spoluzakladatel e-shopu Trenýrkárna, který svou podnikatelskou kariéru startoval v USA podomním prodejem knížek.
  • Martin Tureček, který ze Zlína se značkou WrapStyle obléká do designových polepů auta nejen z celého světa, ale i z filmového průmyslu. 
Jak trnitá byla jejich podnikatelská story? Co by změnili? Jaký je podnikatelský svět dneška? Čím si projít a jakých chyb se vyvarovat?
Pro odpovědi, rady, doporučení, tipy a sdílení zkušeností přijď 6. 12. 2023 v 17:00 k nám, do TIC Zlín (4. patro). Těšíme se na všechny z vás!
Moderátorem prvního TIC TALKu bude Ondřej Carda.
O skvělé občerstvení i pitný režim se postará Nakafezlin.
VSTUP FREE, KAPACITA OMEZENA! Registrujte se na email lancevska@ticzlin.cz.
Středa 06. prosince 2023
17.00
TIC Zlín, 23. budova, Vavrečkova 5262, Zlín, prezentační sál 4. NP
Kontaktní osoba
TIC
Olesja Lancevská
lancevska@ticzlin.cz