ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Událost
03. dubna, 2024

TIC TALK #2: Business na estrogenu

Přijďte se připojit k neformální a uvolněné diskuzi o podnikání, radostech, výzvách a inspiraci, kterou přinášejí ženy podnikatelky. Povídat si budeme o pádech,  obtížných momentech, ale také o prvních krocích, očekáváních, úspěších a podnikatelském mindsetu. Hosté sdílejí své osobní příběhy a zkušenosti, aby inspirativně podpořili nejen mladé začínající podnikatelky.

Hosté:

  • Věra Vystrčilová: Zakladatelka Libella design – specializuje se na produktový design a kompenzační pomůcky pro zdravotní péči.
  • Eva Klabalová: Zakladatelka KAVE FOOTWEAR – designérka obuvi, která vyrábí udržitelnou obuv z recyklovaných materiálů.
  • Ilona Bittnerová: Zakladatelka e-shopu s hygienickými potřebami pro ženy Maluna.cz
Jak trnitá byla jejich podnikatelská story? Co by změnili? Jaký je podnikatelský svět dneška? Čím si projít a jakých chyb se vyvarovat?
Pro odpovědi, rady, doporučení, tipy a sdílení zkušeností přijď 3. 4. 2024 v 17:00 k nám, do TIC Zlín (4. patro). Těšíme se na všechny z vás! Moderátorkou bude Bára Dojčár Majíčková. O občerstvení se postará Nakafezlin. VSTUP ZDARMA, ale kapacita je omezena! Prosím, registrujte se ZDE.

   

 

Registruj se ->
Středa 03. dubna 2024
17.00
TIC Zlín, 23. budova, Vavrečkova 5262, Zlín, prezentační sál 4. NP
Kontaktní osoba
TIC
Lenka Kostelníková
kostelnikova@ticzlin.cz