ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Událost
23. května, 2023

Online: Teritoriální seminář ve Zlíně – Mexiko, Kolumbie, Guatemala a Panama

Krajská hospodářská komora Zlínského kraje a Ministerstvo zahraničních věcí ČR Vás srdečně zvou na teritoriální seminář, který je zaměřen na obchodní příležitosti pro české firmy na trzích Mexika, Kolumbie, Panamy a Guatemaly.

Akce se uskuteční ve Zlíně dne 23. května od 14 do cca 16 hodin v expozici (přízemí) budovy Krajského úřadu Zlínského kraje (budova č. 21, Tř. Tomáše Bati). Seminář je ideální příležitostí pro firmy, které se zajímají o rozšíření svého obchodního portfolia v Latinské Americe.

V úvodní části vystoupí zástupce Ministerstva zahraničních věcí, který Vám krátce představí nástroje na podporu exportu ze strany státu. Informace o příležitostech na mexickém a guatemalském trhu Vám předá Zuzana Stiborová, ekonomická diplomatka Velvyslanectví ČR v Mexiku. O možnostech spolupráce na kolumbijském a panamském trhu se online podělí Bohdan Malaniuk, ekonomický diplomat Velvyslanectví ČR v Bogotě. Hosté Vám představí aktuální obchodní a investiční příležitosti na jednotlivých trzích, seznámí Vás s kulturou obchodního jednání a specifiky trhů jednotlivých zemí.

Po skončení prezentací budete mít možnost individuální konzultace s paní Zuzanou Stiborovou ze ZÚ Mexiko.

Základní informace o jednotlivých trzích naleznete v aktuální Souhrnné teritoriální informaci zpracované pro MexikoKolumbiiGuatemalu a Panamu.

Účast na tomto semináři je ZDARMA, počet míst je omezen. Proto prosím potvrďte Vaši účast nejpozději do 19.5.2023 na e-mailu: lavrovicova@khkzk.cz nebo na tel.: 725 596 631

Pokud již na výše uvedených trzích působíte, budeme rádi, když se podělíte o své zkušenosti.

Zjistit víc ->
Úterý 23. května 2023
14.00 — 16.00
Online