ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Událost
31. ledna, 2023

Online: Konzultační den pro startupy a malé a střední podnikatele ze Zlínského kraje

Regionální kancelář agentury CzechInvest, TIC  Zlín a další partneři si Vás dovolují pozvat na online konzultační den, jehož cílem jsou individuální konzultace podnikatelských záměrů v rámci podpory pro začínající i stávající podnikatele ze Zlínského kraje.

Seznamte se s aktuálními možnostmi veřejné podpory následujících institucí:

  • CzechInvest – agentura pro podporu podnikání a investic – Technologická inkubace, Investiční pobídky, podpora startupů, malých a středních podniků, Národní databáze brownfieldů, zvýhodněné úvěry od NRB aj.
  • CzechTrade – agentura pro podporu exportu – účast na zahraničních veletrzích, individuální služby, exportní vzdělávání aj.
  • Technologická agentura ČR – agentura zastřešující programy na podporu aplikovaného výzkumu a vývoje
  • API – agentura pro podnikání a inovace – možnosti získání finančních prostředků z evropských strukturálních fondů (OP TAK), konzultace stávajících projektů, posouzení přijatelnosti podnik. záměrů pro získání dotační podpory
  • Technologické inovační centrum Zlín –  programy Creatinn, Platinnn

Konzultace jsou bezplatné. Závaznou registraci je možné učinit nejpozději do pondělí 30. ledna 2023, 12:00 hodin prostřednictvím ikony „Registrovat“ níže.

Registrovat se můžete i prostřednictvím e-mailu: adela.kattauerova@czechinvest.org. V e-mailové registraci, prosím, uveďte jménonázev společnostidotazy a kontakt na Vás.

Konkrétní hodina konzultace Vám bude potvrzena ze strany regionální kanceláře, poté Vám bude zaslán odkaz pro připojení prostřednictvím platformy MS Teams.

Registrovat

Registruj se -> Zjistit víc ->
Úterý 31. ledna 2023
09.00 — 13.00
Online