Událost
29. dubna, 2021

Online: Konzultační den pro firmy a podnikatele ze Zlínského kraje

Podnikáte a chtěli byste Váš business dále rozvíjet? Chcete prorazit na zahraničních trzích? Nebo máte zajímavý nápad a rádi byste začali podnikat? Hledáte informace o možnostech podpory Vašeho podnikání z evropských či národních zdrojů?

Regionální kancelář agentury CzechInvest si Vás dovoluje pozvat na konzultační den pro podnikatele a firmy ze Zlínského kraje.

Formou individuálních konzultací Vašich podnikatelských záměrů se budete moci seznámit s aktuálními možnostmi veřejné podpory těchto institucí:

  • Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest
  • CzechTrade – podpora exportu
  • Agentura pro podnikání a inovace – programy podpory z OP PIK a připravovaného OP TAK
  • Technologická agentura ČR – podpora výzkumu a vývoje

Účast na individuální konzultaci je bezplatná. Závaznou registraci je možné učinit nejpozději do 27. dubna 2021 9:00.

V tabulce níže si prosím vyberte čas, který Vám nejlépe vyhovuje. V případě, že pro Vás žádný z volných časů není vhodný, kontaktuje nás na zlin@czechinvest.org.

čas konzultace registrace
09:00–10:00 REGISTROVAT
10:00–10:45 REGISTROVAT
11:00–11:45 REGISTROVAT
13:00–13:45 REGISTROVAT

Do poznámky, prosím, uveďte, jakou problematiku byste rádi konzultovali (například pořízení nových technologií, rozšíření výroby, export do zahraničí, výzkum a vývoj atd.).

Konzultace budou probíhat online formou prostřednictvím platformy Microsoft Teams. Po vyplnění registračního formuláře bude účastníkům potvrzena registrace a čas konzultace. Nejpozději den před termínem konzultace zašleme e-mailem odkaz a pokyny k připojení.

Bližší informace zde.

Zjistit víc ->
Čtvrtek 29. dubna 2021
09.00 — 13.45
Online
Composer detected issues in your platform: Your Composer dependencies require a PHP version ">= 7.2.0". You are running 5.6.40.