ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Událost
02. února, 2022

Online: Digitalizace MSP 2022: Diskuzní fórum – Jak nejlépe zafinancovat technologický rozvoj firmy

Agentura CzechInvest společně s Národním centrem Průmyslu 4.0 společně s Technologickou agenturou ČR (TAČR) a Agenturou pro podnikání a inovace (API) připravuje pokračování série online setkání pro malé a střední podnikatele a inovativní firmy. Tématem akce jsou novinky z Průmyslu 4.0. v oblasti financování a veřejné podpory.

Diskuze nad silnými a slabými stránkami jednotlivých přístupů a forem finanční podpory, zamyšlení nad potřebami firem z hlediska zavádění technologií a postupů Průmyslu 4.0, nejvhodnější formy státní podpory a její nutnost. Můžete se těšit na otevřenou diskuzi opřenou o zkušenosti a fakta reálných firem z českého prostředí. A pokud se budete chtít připojit do diskuze, využijte Sli.do a pošlete hostům vaše dotazy.

Moderátor: Aleš Vlk, zakladatel portálu Vědavýzkum.cz
Hosté:

  • Martin Schulz – Senior Manager Tax & Legal, Deloitte Advisory
  • Petr Vostrý -Tribe Lead of Corporate Engagement Tribe, Česká spořitelna
  • Tomáš Vlasák – ředitel Regionální kanceláře pro Pardubický kraj, CzechInvest
  • Tomáš Prášil – člen představenstva Motor Jikov Group a.s.
  • Kamil Košťál – Marketingový ředitel, Tatra Trucks a.s.

Program akce:

13:00 Zahájení pořadu – Aleš Vlk
13:0013:20 Diskuze – téma 1: Co si představit pod pojmem technologický rozvoj, inovace a výzkum ve firmě? Pojďme si na začátku vyjasnit pojmy – ne každý finanční nástroj lze použít na každou činnost.
13:2013:40 Diskuze – téma 2: Jaké existují možnosti financování a podle čeho se má firma rozhodnout? V čem jsou jednotlivé možnosti specifické a na co se hodí?
13:4014:00 Diskuze – téma 3: Na co si dát u jednotlivých způsobů financování pozor? Jaké jsou největší překážky, výhody a nevýhody jednotlivých nástrojů?
14:0014:20 Diskuze – téma 4: Doporučení firmám a na co se připravit do budoucna. Čekají nás nějaké nové zdroje, jak to bude se Strukturálními fondy a Národním plánem obnovy? A co tradiční finanční nástroje?
14:30 Ukončení pořadu

Registrovat

Registruj se -> Zjistit víc ->
Středa 02. února 2022
13.00 — 14.30
Online