Událost
25. listopadu, 2020

Online: Business Shaker – #12 Financování startupu. Kdy, jak, za kým?

Víš, v jaké fázi podnikání bys měl začít přemýšlet o získání investice? Máš dokonalý přehled o důležitých investorech v Česku i v zahraničí?

Nech se inspirovat na workshopu, kde ti odborník poradí, jak získat externí kapitál pro rozvoj tvého startupu a jak ho nejlépe využít. Dozvíš se, na co si při hledání investora dát pozor nebo jak mu nabídnout přesně to, co hledá.

Workshop se koná 25. listopadu 2020 online od 16:00 do 17:30 hodin.

Program:

  • Projdeme různé možností financování (například Friends & Family, self-funded-bootstrapped, profesionální VC investoři nebo crowdfunding).
  • Vysvětlíme, jaké jsou fáze investic (seed – venture – series A/B/C) a jaké částky je možné očekávat.
  • Probereme, kdy je vhodné jednat se zahraničními a kdy s lokálními investory.
  • Prozradíme, do jakých firem investují profesionální investoři a jakou výhodu sebou nese investor při budování firmy.
  • Poradíme, na co si dát při podnikání pozor a co nikdy nedělat (aneb TOP 5 fuck-ups společnosti Twista).

Kdo workshop povede?

Michal Šmída je zakladatelem a CEO fintech společnosti Twisto a členem Forbes 30 pod 30. Jedenáct let žil v Rusku, Velké Británii a USA. Kariéru začal v Londýně, kde po dokončení studií na King’s College nastoupil do banky Barclays Capital. Po návratu do ČR založil Twisto – první službu pro odložené platby v regionu CEE. S více než 130členným týmem v Praze a Varšavě získal 30 milonů EUR ekvitu od mezinárodních investorů, například Finch Capital, Velocity Capital, ING Ventures, UNIQA Ventures, ENERN nebo Miton.

Business Shaker

Budoucnost je ve Tvých rukou, tak si namíchej ingredience workshopů, na které máš chuť a posuň svůj byznys opět o level výš.

Business Shaker je série bezplatných workshopů, na nichž zkušení mentoři radí, jak se vypořádat s problémy, které mohou potkat každého podnikatele, a pomáhají posouvat byznys kupředu. Přijď získat odpovědi i na tvé otázky! Kapacita je vždy omezená, nemusíš se proto bát vydýchaného vzduchu a nedostatku prostoru pro vlastní iniciativu.

Registrace

Workshop je určený podnikatelům a inovativním startupům, kteří chtějí získat inspiraci, cenné rady a posunout svůj byznys dále.

Registrace zde.

Pořadatel: Agentura CzechInvest