ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Událost
14. října, 2020
 — 16. října, 2020

Největší konference o open-source OpenSlava je letos zdarma, zaregistrujte se

Jedna z největších technologických událostí v Bratislavě proběhne letos vzhledem k aktuální situaci v online podobě a proto bude dostupnější i pro zájemce ze zahraničí. Virtuální brány OpenSlava otevře ve dnech 14 – 16. října, registrace pro účastníky je bezplatná.

Přednášky, diskuse i workshopy

Konference Virtual OpenSlava, kterou organizuje Accenture jako lídr v poradenství, informačních technologiích, digitálním marketingu, a zefektivňování podnikových procesů, bude i letos věnována open source a novým technologiím.

Třídenní program přinese i letos inspirativní přednášky, diskuse a praktické workshopy na témata z oblasti UX / UI, rozšířené reality, cloudového a software engineeringu, java / spring ekosystému, datové bezpečnosti, ale také pohled na byznys v post-covidové budoucnosti.

Množství respektovaných přednášejících

O své know-how se podělí uznávání odborníci z celého světa. Na konferenci nebudou chybět jména jako Timo Fürtsch (Head of Business Innovation) ze společnosti Mackevision, která se postarala o vizuální efekty v seriálu Game of Thrones, Marco Tempest (Accenture Lead Consultant pro rozšířenou realitu, NASA Jet Propulsion Lab Creative Technologist a zakladatel MagicLab), Yves Bernaert (Accenture Technology CEO pro Evropu), UX designérka Stéphanie Walter (Maltem), Josh Long (Spring Developer Advocate ve VMware) a mnoho dalších.

Online akce Virtual OpenSlava proběhne 14–16. října. Účast je bezplatná pro všechny registrované účastníky. Registraci a kompletní program naleznete na webu OpenSlava.sk.

Více informací naleznete také na těchto odkazech:

Web: https://www.openslava.sk/

FB event: https://www.facebook.com/e­vents/692670247979253/

Facebook: https://www.facebook.com/OpenSlava/

Instagram: https://www.instagram.com/openslava/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/grou­ps/12017066/

Twitter: https://twitter.com/OpenSlava

Zjistit víc ->
Středa 14. října 2020

Pátek 16. října 2020
15.30
Online