ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Událost
17. května, 2023

Konzultační den pro startupy a malé a střední podnikatele ze Zlínského kraje

Regionální kancelář agentury CzechInvest si Vás dovoluje pozvat na online konzultační den, jehož cílem jsou individuální konzultace podnikatelských záměrů v rámci podpory pro začínající i stávající podnikatele ze Zlínského kraje.

Seznamte se s aktuálními možnostmi veřejné podpory následujících institucí:

  • CzechInvest – agentura pro podporu podnikání a investic – podpora startupů (Technologická inkubace), investiční pobídky,  podpora malých a středních podniků, podnikatelské nemovitosti a brownfieldy, zvýhodněné úvěry od NRB aj.
  • CzechTrade – agentura pro podporu exportu – účast na zahraničních veletrzích, individuální služby, exportní vzdělávání aj.
  • Technologická agentura ČR – agentura zastřešující programy na podporu aplikovaného výzkumu a vývoje
  • API – agentura pro podnikání a inovace – možnosti získání finančních prostředků z evropských strukturálních fondů (OP TAK), konzultace stávajících projektů, posouzení přijatelnosti podnik. záměrů pro získání dotační podpory
  • Technologické inovační centrum Zlín –  expertní programy Creatinn a Platinnn, služby na podporu digitalizace podniku (eDIH)

Konzultace jsou bezplatné. Závaznou registraci je možné učinit nejpozději do pondělí 15. května 2023, prostřednictvím formuláře „Registrovat“ níže.

Konkrétní hodina konzultace Vám bude potvrzena ze strany regionální kanceláře.

Individuální konzultace se uskuteční v budově Technologického inovačního centra na adrese Vavrečkova 5262, Zlín. V případě dotazů se můžete obrátit na email adela.kattauerova@czechinvest.org.

Registrovat

Zjistit víc ->
Středa 17. května 2023
09.00 — 13.45
TIC Zlín, 23. budova, Vavrečkova 5262, Zlín, Regionální kancelář agentury CzechInvest