ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Událost
13. září, 2022

Konference ZLINTECH

Zajímají vás nejnovější kreativní, technologické a IT trendy klíčové pro Zlínský kraj?  V tom případě přijměte pozvání na druhý ročník unikátní konference ZLINTECH 2022.
V rámci inovativních přednášek a diskuzních panelů vás seznámíme s možnostmi směřování Zlínského kraje v těchto odvětvích v rámci Česka i Evropy a poskytneme prostor pro debatu se špičkovými odborníky těchto oborů.
Celý program bude rozdělen do několika bloků. Hned v tom prvním přijdou na řadu kreativní aplikace, kde řečnící vysvětlí, jaký vliv mají kreativní průmysly na ekonomiku regionů. Druhý blok se bude týkat průmyslové aplikace technologií v neprůmyslových odvětvích a kvalifikací pro výkon nových profesí, jež vznikly v rámci digitalizace. V rámci třetího bloku se řečníci rozmluví o SMART světě a ICT řešeních pro společnosti 4.0. Poslední blok představuje poctu českému předsednictví v Evropě a bude pojednávat o společenských megatrendech a možnostech kreativních průmyslů v Česku v rámci Evropy.

Kromě toho se můžete těšit na doprovodný program plný nejnovějších technologických vychytávek, ukázek technologie blockchain, 3D vizualizací nebo rozšířené reality.

Nabitý doprovodný program, vynikající catering zakončí společenský večer s hudbou a možností příjemného setkání s přítomnými řečníky.
Program a registrace zdarma na www.zlin.tech
Registruj se -> Zjistit víc ->
Úterý 13. září 2022
09.00 — 21.00
Hotel Baltaci Atrium Lešetín II/651, Zlín
Kontaktní osoba
TIC
Lenka Kostelníková
kostelnikova@ticzlin.cz