ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Událost
26. ledna, 2023

HR Konference: Novela zákoníku práce pod taktovkou EU

Dovolujeme si Vás srdečně pozvat na HR konferenci NOVELA ZÁKONÍKU PRÁCE POD TAKTOVKOU EU, kterou pořádá KHK Zlínského kraje 26. ledna 2023. Konference proběhne ve Zlíně od 9:00 do 15:00 hodin v budově č. 23, Vavrečkova 5262, zasedací sál ve 4. patře.

Během dopoledního programu Vám Magda Janotová z Advokátní kanceláře Petráš Rezek s.r.o. představí nejdůležitější novinky zákoníku práce. Na panelové diskusi k tomuto tématu vystoupí Martin Lutonský (Promens Zlín a.s.), Silvie Klohnová (LAPP Czech Republic s.r.o.) a Zuzana Julinová (Greiner packaging Slušovice s.r.o.).

Odpolední část je zaměřena na procesní a kulturní zázemí firem ze Zlínského kraje. O příklady a zkušenosti z praxe se s Vámi podělí Robert Zatloukal (Promens Zlín a.s.), Věra Šenkeříková (AWL-Techniek CZ s.r.o.), Tomáš Jošek (GEMINI oční klinika a.s.) a Gabriela Končitíková (Nadace Tomáše Bati).

Přihlásit na konferenci se můžete nejpozději do 17. ledna 2023 e-mailem na info@khkzk.cz nebo přes formulář na webových stránkách KHK ZK zde.

Podrobnější informace s programem naleznete také v pozvánce.

Registruj se -> Zjistit víc ->
Čtvrtek 26. ledna 2023
09.00 — 15.00
TIC Zlín, 23. budova, Vavrečkova 5262, Zlín, prezentační sál 4. NP