ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Událost
22. září, 2021

Digitalizace malých a středních podniků 2021: Aditivní výroba a 3D tisk v průmyslové výrobě

CzechInvest společně s Národním centrem Průmyslu 4.0 si Vás dovolují pozvat na akci Digitalizace malých a středních podniků 2021: Aditivní výroba a 3D tisk v průmyslové výrobě, která se bude konat ve středu 22. září na půdě Moravskoslezského inovačního centra v Ostravě. Cílem akce je na příkladech českých i zahraničních firem ukázat, kde všude a jak je možné technologii 3D tisku využít.

Čeká vás opravdu nabitý program, během kterého se můžete těšit na přednášky odborníků z několika firem, kterými nás provedou zástupci těchto společností.

  • 3D tisk a jeho místo v průmyslové výrobě – současnost, trendy a budoucnost –
    JAN HOMOLA         
  • Uplatnění 3D tisku ve výrobě Škoda Auto – ŠKODA AUTO
  • Výroba zdravotních pomůcek na míru díky možnostem 3D tisku – INVENT MEDICAL
  • 3D tisková řešení pro firmy – PROTOLAB
  • Příklady průmyslových aplikací v praxi – 3DEES
  • Robotický tisk a hybridní obrábění velkých dílů – SIEMENS INDUSTRY SOFTWARE
  • Jak nové technologie posouvají možnosti aditivní výroby v českých firmách – 3DWISER
  • Inovace, prototypování a tvůrčí rozvoj – IDEAHUB

Součástí programu jsou komentované prohlídky odborných pracovišť IdeaHub a Protolab, kde se s technologií 3D tisku nejenom pracuje, ale kde umí firmám také pomoci s projektovou a technologickou přípravou 3D tisku.

V rámci exkurzí navštívíme i testbed VŠB TUO, který se skládá z pracovišť Smart Factory, Automotive a Home Care, a kde vědci a studenti společně testují využití nejmodernějších technologií.

V neposlední řadě budete mít možnost konzultovat financování vašich projektů se zástupci agentury CzechInvest, Agentury pro podnikání a inovace API a Technologické agentury ČR.

Více informací o plánované akci naleznete ZDE.

REGISTRACE

Akce je určena především pro malé a střední podniky se zájmem o digitalizaci a zavádění technologií Průmyslu 4.0. Spoluorganizátorem akce je Moravskoslezské inovační centrum. Organizátor si vyhrazuje právo odmítnout zájemce o registraci, kteří tuto podmínku nesplňují. Vstup na akci je zdarma pouze pro účastníky s platnou registrací.

Registruj se -> Zjistit víc ->
Středa 22. září 2021
09.00
Moravskoslezské inovační centrum Ostrava