ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Inovace
04. ledna, 2021

Creative Business Cup 2021

Přihlaste svůj startup do mezinárodní soutěže Creative Business Cup a ověřte si, zda má potenciál být globálně úspěšný! Vyhrát můžete cestu na mezinárodní finále do dánské Kodaně, kde se spolu s vámi poperou o celkové prvenství kreativní firmy z celého světa.

 

Spadáte do některé z oblastí kreativních průmyslů?

Jste inovativní?

Pokud k tomu všemu máte sídlo v České republice, pak hledáme právě vás!

 

 

 

Koho hledáme?

Soutěž je určena pro startupy z kreativních odvětví, jako je například design, elektronika, software, počítačové hry, 3D tiskárny, móda, architektura, reklama, film, fotografie, gastronomie, volnočasové aktivity, hračky, hudba nebo audiovize.

Porota bude hodnotit nejen kreativní řešení vašeho produktu či služby, ale také váš potenciál obstát v mezinárodní konkurenci a stát se globálně úspěšnou firmou. Pravidla soutěže a způsob hodnocení nalezenete zde.

Co můžete účastí v soutěži získat?

  • příležitost utkat se o účast na globálním finále Creative Business Cup v Kodani
  • propojení se startupy a investory z celého světa
  • usnadnění přístupu ke kapitálu
  • zpětnou vazbu od investorů a expertů z oboru
  • sebeprezentaci na globální úrovni a zvýšení povědomí o vaší společnosti

V rámci globálního finále budou startupy soutěžit o finanční odměnu pro vítěze a mnoho dalších cen.

Harmonogram soutěže v roce 2021

Z přihlášených startupů vybereme 10 nejlepších, které postoupí do národního finále. Během něj vybere porota jeden startup, který bude reprezentovat sebe i Českou republiku na mezinárodním finále Creative Business Cup v Kodani. Finále národního kola proběhne v českém jazyce.

  • příjem přihlášek: 2. 11. 2020 – 17. 1. 2021
  • výběr finalistů: druhá polovina ledna 2021
  • národní finále: datum a místo konání bude upřesněno
  • mezinárodní globální finále: 28. – 29. 6. 2021

O Creative Business Cup

Creative Business Cup Foundation je nezisková organizace, která se zabývá podporou startupů z oblasti kreativních průmyslů. Od roku 2012 každoročně pořádá mezinárodní soutěž Creative Business Cup, která má za cíl podporovat kreativní startupy, propojovat je navzájem a pomoci jim při hledání investora i dobývání zahraničních trhů. Organizátorem českého národního kola soutěže je již třetím rokem Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest. Přečtete si více informací o Creative Business Cup.

CzechInvest pomáhá startupům růst

Agentura CzechInvest dlouhodobě podporuje české podnikatele a od roku 2010 se zaměřuje také na malé technologické firmy a startupy. Prostřednictvím programů CzechInvestu mají začínající společnosti lepší přístup ke zdrojům i příležitostem, a i díky tomu mohou lépe uspět. CzechInvest pomáhá startupům nejen v České republice, ale otvírá jim dveře také do zahraničí. Bere je na světové výstavy, do zahraničních akcelerátorů i před investory od Tokia po Silicon Valley. Creative Business Cup je další aktivitou, pomocí které agentura CzechInvest podporuje české inovativní společnosti v cestě za globálním úspěchem.