Kalendář akcí – 23. 05. 2012

BIOFORUM 2012/ BioPartnering

23. 05. 2012 – 24. 05. 2012

Místo:
Brno, BVV, Hala E
 
Pořadatel:
Enterprise Europe Network
 

 

Letos se koná již 11. ročník středoevropského fóra věnovanému biotechnologiím a inovativní bio-ekonomii. V rámci střední Evropy se jedná o největší podobnou akci věnovanou této problematice. Akce se koná poprvé v České republice. Hlavním posláním BioFora je propojovat středoevropské podnikatele a firmy s jejich západními protějšky i mezi sebou navzájem. Tato akce také podporuje transfer z oblasti tzv. life sciences (biotechnologie, biochemie, molekulární biologie, apod.) do oblasti zdravotnictví, farmacie, potravinářství, kosmetiky či ochrany životního prostředí. Návštěvníci BioFora budou mít jedinečnou příležitost seznámit se s úspěšnými vědeckými projekty i firmami a poslechnout si přednášky předních světových odborníků. BioForum se bude konat 23. a 24. května 2012.

V rámci BioFora se pod hlavičkou Enterprise Europe Network uskuteční i tzv. BioPartnering, tedy mezinárodní partnerské setkání zástupců firemní i akademické sféry pomocí předem naplánovaných schůzek. Pro klienty sítě Enterprise Europe Network je nabízena 50% sleva z účastnického poplatku, který je 350€.

Pokud se chcete dozvědět více informací nebo se na BioPartnering zaregistrovat, navštivte http://www.b2match.eu/bioforum2012/pages/home

Kontakt

Jméno: Hana Hajnová

Telefon: 511205253

E-mail: hajnova@jic.cz

 
 
Připojte se k nám na Facebooku
vytvořil creativepoint.eu